Lijst gemaakt op: 19-05-2017 21:56:44

B / L1

Ring 1
Datum: 20-05-2017
Aanvang: 20:15

Jury bij C: Ansems, E.C.M.

nr.--tijdRuiterPaard/PonyP.nr.
1--20:15Pascalle van de WateringFamke3
2--20:22YaŽl LievensDakota3
3--20:29Fenne VorstenboschMontygo3
4--20:36Lana RiemslagJillz3
5--20:43Juliette van RielPomme d'Or3
6--20:50Michelle van BeekVelvet3
7--20:57Demi ten HoveAmica3
8--21:04Sanne LeendertsFamke3
9--21:11YaŽl LievensHeros van de paarde hoeven3
10--21:18Rachel JansenBlack Belle3
11--21:25Josje RadstakeVelvet3
12--21:32Monique HamelsIndy3
13--21:39Michelle BrejaartTwinn7
14--21:46Pien KimmelEd's Choice Sw7
15--21:53Paulien HeerenVanilla7



F1/F2

Datum: 21-05-2017
Aanvang: 10:00

Jury bij C: Hermans, R.

nr.--tijdRuiterPaard/PonyP.nr.
1--10:00Marit BroksPlutoF1-A-16
2--10:09Sien WehrensFuryF1-A-16
3--10:18Elin MukkerjeChicoF1-A-16
4--10:27Annelotte HeberleBobbyF1-A-16
5--10:36Linde HeberleIetseF1-A-16
6--10:45Celene HoppenbrouwersPlutoF1-A-16
7--10:54Amelie van BesouwIetseF2-A-16
8--11:03Robine HeymansFuryF2-A-16
9--11:12Lobke HommelPlutoF2-A-16
10--11:21Isolde JobsisPleunieF2-A-16
11--11:30Britt PortierFuryF2-A-16
12--11:39Evy IppelIetseF2-A-16
13--11:48Jade SoetersBobbyF2-A-16
14--11:57ChloŽ TaksChicoF2-A-16
15--12:06Lieke MutaarsIetseF2-A-16

Prijsuitreiking aansluitend aan de F7-F13



F3/F4

Datum: 21-05-2017
Aanvang: 12:15

Jury bij C: Hermans, R.

nr.--tijdRuiterPaard/PonyP.nr.
1--12:15Isabel GoossensIetseF3-A-16
2--12:23Suus DebeyPleunieF3-A-16
3--12:31Priscilla MartensIetseF3-A-16
4--12:39Juul van HuŽtPleunieF3-A-16
5--12:47Aurora KauwenbergCalinkaF3-A-16
6--12:55Amy HoppenbrouwersEvyF3-A-16
7--13:03Liza Van der WerfAmiraF4-A-16
8--13:11Fleur Van MaanenButterflyF4-A-16
9--13:19Lara UytendaalCalvinF4-A-16
10--13:27Janske de KokPleunieF4-A-16
11--13:35Amber NuhnButterflyF4-A-16
12--13:43Marco BartenKalinkaF4-A-16
13--13:51Meyke StegerIetseF4-A-16
14--13:59Fleur EykelkampBobbyF4-A-16
15--14:07Anouk GommerenFuryF4-A-16

Prijsuitreiking aansluitend aan de F7-F13



F5/F6

Datum: 21-05-2017
Aanvang: 14:30

Jury bij C: Hermans, R.

nr.--tijdRuiterPaard/PonyP.nr.
1--14:30Ashley DielemasWonderF5-A-16
2--14:37Jet FlorisPleunieF5-A-16
3--14:44Kim RosFuryF5-A-16
4--14:51Nele Van den BergChicoF5-A-16
5--14:58Julia BrederodePleunieF5-A-16
6--15:05Kim BosKaraF5-A-16
7--15:12Mieke SchuilingButterflyF5-A-16
8--15:19Roos ThijsPleunieF5-A-16
9--15:26Fenne VorstenboschMontygoF6-A-16
10--15:33Sara LigtvoetMadeliefF6-A-16
11--15:40Vera De WitAmiraF6-A-16
12--15:47Vera HeymansWonderF6-A-16
13--15:54Floortje VinckeBeauF6-A-16
14--16:01Josephine Van PluurMadeliefF6-A-16
15--16:08Imme PeldersSpiritF6-A-16
16--16:15Lauren PalambaShannon View CharliF6-A-16
17--16:22Barbara BroosFayF6-A-16

Prijsuitreiking aansluitend aan de F7-F13



F7-F13

Datum: 21-05-2017
Aanvang: 16:29

Jury bij C: Hermans, R.

nr.--tijdRuiterPaard/PonyP.nr.
1--16:29Yvana ForgerMadeliefF7-A-16
2--16:36Indie SchniermanniKaraF7-A-16
3--16:43Xanne van GurpDustyF8-A-16
4--16:50Tosca WojewodzicWytbeatsF8-A-16
5--16:57Luna KnookRenetteF9-A-16
6--17:04Clementine BuismanButterflyF9-A-16
7--17:11Jitske SegersVelvetF10-A-16
8--17:18Nina GroeneveldMadeliefF10-A-16
9--17:25Annabella AlloggioTerenceF10-A-16
10--17:32Marietha BrekelmansCalinkaF12-A-16
11--17:39Diesel SchipperButterflyF13-A-16



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)