Lijst gemaakt op: 07-07-2017 10:28:46

Dressuur pony's klasse B - M2 (2 proeven)
Klasse Z1/Z2 is opgenomen bij de paarden

Ring 1
Datum: 08-07-2017
Aanvang: 10:30

Jury bij C: Schaeffer - Smeets, S.

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Skye PlasmanRhoe--L1C9Paardenvriend, PC. De
2Nikki De PunderMissyVader OnbekendL1C9Breda, PC.
3Kimberley JansenBadawi--L1D9Breda, PC.
4Skye PlasmanRhoe--L1C10Paardenvriend, PC. De
5Nikki De PunderMissyVader OnbekendL1C10Breda, PC.
6Kimberley JansenBadawi--L1D10Breda, PC.
7Hieke JansenBoyBoyL1E9Thielen, PC.
8ZoŽ SchipperSaffi van de ClaevervalleiYoung Winsome's AdrianL2D13Breda, PC.
9Hieke JansenBoyBoyL1E10Thielen, PC.
10ZoŽ SchipperSaffi van de ClaevervalleiYoung Winsome's AdrianL2D14Breda, PC.
11Odette MaesMachoLe MatsjoBD5Julianaruitertjes, PC.
12Sanne HagenaarsFreggelVader OnbekendBC5Breda, PC.
13Sterre De BoerStar--BC5Breda, PC.
14Julia Van der HeijdenStayerhof's Perla EvitaFronarth TelynorBD5Breda, PC.
15Odette MaesMachoLe MatsjoBD6Julianaruitertjes, PC.
16Sanne HagenaarsFreggelVader OnbekendBC6Breda, PC.
17Sterre De BoerStar--BC6Breda, PC.
18Julia Van der HeijdenStayerhof's Perla EvitaFronarth TelynorBD6Breda, PC.
19Tessa BattajonBonnieVader OnbekendBD5Breda, PC.
20Lana RiemslagJillz--BD5Breda, PC.
21Claire MaesMachoLe MatsjoBD5Julianaruitertjes, PC.
22Tessa BattajonBonnieVader OnbekendBD6Breda, PC.
23Lana RiemslagJillz--BD6Breda, PC.
24Claire MaesMachoLe MatsjoBD6Julianaruitertjes, PC.

Prijzenseries: B / L1-L2 / M1-M2 / Z1-Z2
Prijsuitreiking in de bar, 20 minuten na de laatste combinatie van de tweede proef van de desbetreffende serie.



Dressuur paarden klasse B - Z2 (2 proeven)
Dressuur pony's klasse Z1/Z2 (2 proeven)
Aanvang ring 13:15

Ring 1
Datum: 08-07-2017
Aanvang: aansluitend

Jury bij C: Bedaf, H. Van

nr.RuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Tamara SmitHoly MolyIPS Bon BravourL1P9Trouwe Kameraden, RV.
2Jamie LieZilvano HJazzterixL1P9Breda, Ruitersportcentrum
3Jente Van den HeuvelIpenrooy TobriaFlemminghL2P13Paddock, RV.
4Femke HoekstraAnthonie De La Vigne L2P13Juliana, RV.
5Tamara SmitHoly MolyIPS Bon BravourL1P10Trouwe Kameraden, RV.
6Jamie LieZilvano HJazzterixL1P10Breda, Ruitersportcentrum
7Jente Van den HeuvelIpenrooy TobriaFlemminghL2P14Paddock, RV.
8Femke HoekstraAnthonie De La Vigne L2P14Juliana, RV.
9Nicolien DinkloC how fantastique ZCandillo ZBP5Wolfslaar, RV.
10Maaike FrijtersHeros van de paarde hoevenCiceroBP5Kleine Heraut (RSV), RV. De
11Angelique SchoutenFigaroFidertanzBP5Door Wilskracht Sterk, RV.
12Nathalie Van RielGento--BP5Julianaruiters, RV.
13Nicolien DinkloC how fantastique ZCandillo ZBP6Wolfslaar, RV.
14Maaike FrijtersHeros van de paarde hoevenCiceroBP6Kleine Heraut (RSV), RV. De
15Angelique SchoutenFigaroFidertanzBP6Door Wilskracht Sterk, RV.
16Nathalie Van RielGento--BP6Julianaruiters, RV.
 pauze (5 min.)      
17Monique HamelsIndyVader OnbekendBP5Breda, RV.
18Vera Van HooijdonkGrandessaVader OnbekendBP5 
19Juliette van RielPomme d'OrLombardiBP5Breda, RV.
20Evi de VriesMister BlitzSuperstar WBP5Balemans Ruitersportcentrum
21Monique HamelsIndyVader OnbekendBP6Breda, RV.
22Vera Van HooijdonkGrandessaVader OnbekendBP6 
23Juliette van RielPomme d'OrLombardiBP6Breda, RV.
24Evi de VriesMister BlitzSuperstar WBP6Balemans Ruitersportcentrum
25Levine HartjesPandor ZPablo Van BerkenbroekM1P17Edele Ros, RV.
26Fenna ScholtesWauter WPablo WM1P17Wolfslaar, RV.
27Linda SchuurmansEsmee--M2P21Wolfslaar, RV.
28Sonja Blom - GaleslootZoeRiantM2P21Breda, RV.
29Levine HartjesPandor ZPablo Van BerkenbroekM1P18Edele Ros, RV.
30Fenna ScholtesWauter WPablo WM1P18Wolfslaar, RV.
31Linda SchuurmansEsmee--M2P22Wolfslaar, RV.
32Sonja Blom - GaleslootZoeRiantM2P22Breda, RV.
 Vergroten ring (5 min.)      
33Aniek WoutersBroeks AnimoAladinZ2E90Dongen, PC.
34Robin VisserToryMatterhornZ2P29Rijdt Met Beleid, RV.
35Jolanda Van de WestelakenFidalgoZhivagoZ1P25Enclaveruiters, RV.
36Aniek WoutersBroeks AnimoAladinZ2E91Dongen, PC.
37Robin VisserToryMatterhornZ2P30Rijdt Met Beleid, RV.
38Paulien HeerenVanillaWeltinoBP5Breda, RV.
39Paulien HeerenVanillaWeltinoBP6Breda, RV.

Prijzenseries: B / L1-L2 / M1-M2 / Z1-Z2
Prijsuitreiking in de bar, 20 minuten na de laatste combinatie van de tweede proef van de desbetreffende serie.