Lijst gemaakt op: 07-09-2019 14:14:42
Paarden Klasse B
Ring 1
Datum: 08-09-2019
Aanvang: 09:00
Jury bij C: Slieker - Slieker, M.H.
Schrijfster bij C: Anouk Janssen
nr.--tijd | Ruiter | Paard | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. |
1--09:00 | Rowene Peemen | Millstream's Ibailey | Davino V.O.D. | B | P | 3 |
2--09:08 | Lieke Reinhoudt - Den Boer | Kirabottie | Connect | B | P | 3 |
3--09:15 | Maud Bastiaansen | In Time | Vigaro | B | P | 3 |
4--09:23 | Amber Van den Maagdenberg | Variety's Bad Boy | Carolus Il | B | P | 3 |
5--09:30 | Rowene Peemen | Millstream's Ibailey | Davino V.O.D. | B | P | 4 |
6--09:38 | Lieke Reinhoudt - Den Boer | Kirabottie | Connect | B | P | 4 |
7--09:45 | Maud Bastiaansen | In Time | Vigaro | B | P | 4 |
8--09:53 | Amber Van den Maagdenberg | Variety's Bad Boy | Carolus Il | B | P | 4 |
9--10:00 | Britt de Koning | Lizzy van het Hulstenhof | Triomphe de Riverland | B | P | 3 |
10--10:08 | Famke Van Hoesel | Jackpot van het Vestenhof | Deauville de La Vie | B | P | 3 |
11--10:15 | Luna Van den Bremer | Mahina van den Bisschop | Stakkato | B | P | 3 |
12--10:23 | Britt de Koning | Lizzy van het Hulstenhof | Triomphe de Riverland | B | P | 4 |
13--10:30 | Famke Van Hoesel | Jackpot van het Vestenhof | Deauville de La Vie | B | P | 4 |
14--10:38 | Luna Van den Bremer | Mahina van den Bisschop | Stakkato | B | P | 4 |
15--10:45 | Pien Vos | Idinia | I'm Special de Muze | B | P | 3 |
16--10:53 | Juliëtte van Riel | Pomme d'Or | Lombardi | B | P | 3 |
Prijsuitreiking 20 minuten na laatste combinatie van de rubriek in de bar.
Paarden Klasse L1/L2
Ring 1
Datum: 08-09-2019
Aanvang: 11:05
Jury bij C: Slieker - Slieker, M.H.
Schrijfster bij C: Anouk Janssen
nr.--tijd | Ruiter | Paard | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. |
1--11:05 | Tatum Bolleboom | Ufano De Boucaud | St Martin Quizou | L1 | P | 7 |
2--11:13 | Michelle Brejaart | Cruissini Z | JKH Trucks Commanchi | L1 | P | 7 |
3--11:20 | Valerie Bitter | Fedor | Rhodium | L1 | P | 7 |
4--11:28 | Angelique Schouten | Figaro | Fidertanz | L2 | P | 11 |
5--11:35 | Tatum Bolleboom | Ufano De Boucaud | St Martin Quizou | L1 | P | 8 |
6--11:43 | Michelle Brejaart | Cruissini Z | JKH Trucks Commanchi | L1 | P | 8 |
7--11:50 | Valerie Bitter | Fedor | Rhodium | L1 | P | 8 |
8--11:58 | Angelique Schouten | Figaro | Fidertanz | L2 | P | 12 |
Prijsuitreiking 20 minuten na laatste combinatie van de rubriek in de bar.
Paarden Klasse M1/M2
Ring 1
Datum: 08-09-2019
Aanvang: 12:10
Jury bij C: Bragt, A.J. Van
Schrijfster bij C: Colinda van den Maagdenberg
nr.--tijd | Ruiter | Paard | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. |
1--12:10 | Eef Maas | Zenner Svm | Painted Black | M1 | P | 15 |
2--12:18 | Lieneke Wouters | Grandeur | Sunday W | M2 | P | 19 |
3--12:25 | Jaimy Fiere | RF Horses Desire | Rubiquil | M2 | P | 19 |
4--12:33 | Eef Maas | Zenner Svm | Painted Black | M1 | P | 16 |
5--12:40 | Lieneke Wouters | Grandeur | Sunday W | M2 | P | 20 |
6--12:48 | Jaimy Fiere | RF Horses Desire | Rubiquil | M2 | P | 20 |
Prijsuitreiking 20 minuten na laatste combinatie van de rubriek in de bar.
Paarden Klasse Z1/Z2
Ring 1
Datum: 08-09-2019
Aanvang: 13:05
Jury bij C: Bragt, A.J. Van
Schrijfster bij C: Colinda van den Maagdenberg
nr.--tijd | Ruiter | Paard | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. |
1--13:05 | Elise de Loos | Enzo | Oscar | Z1 | P | 23 |
2--13:13 | Shari Becker | Dame de Florencio | Florencio | Z1 | P | 23 |
3--13:20 | Lotte Maes | RH stables Tum Tum Swing | Jazz | Z2 | P | 28 |
4--13:28 | Evie Klerks | Améne | No Limit | Z2 | P | 27 |
5--13:35 | Elise de Loos | Enzo | Oscar | Z1 | P | 24 |
6--13:43 | Shari Becker | Dame de Florencio | Florencio | Z1 | P | 24 |
7--13:50 | Evie Klerks | Améne | No Limit | Z2 | P | 28 |
Prijsuitreiking 20 minuten na laatste combinatie van de rubriek in de bar.
Pony's Klasse Z1/Z2 (ABC-DE)
Ring 1
Datum: 08-09-2019
Aanvang: 13:58
Jury bij C: Bragt, A.J. Van
Schrijfster bij C: Colinda van den Maagdenberg
nr.--tijd | Ruiter | Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. |
1--13:58 | Sophie Van den Bighelaar | Bon Jovi Van De Manuhoeve | Baccarav Van De Corijon | Z1 | E | 23 |
Prijsuitreiking 20 minuten na laatste combinatie van de rubriek in de bar.
Pony's Klasse M1/M2 (ABC-DE)
Ring 1
Datum: 08-09-2019
Aanvang: 14:10
Jury bij C: Bragt, A.J. Van
Schrijfster bij C: Colinda van den Maagdenberg
nr.--tijd | Ruiter | Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. |
1--14:10 | Anna Jansen | Tes | -- | M1 | B | 15 |
2--14:18 | Odette Maes | Macho | Le Matsjo | M1 | D | 15 |
3--14:25 | Mabel Som | Ivanhoo | Vader Onbekend | M2 | E | 20 |
4--14:33 | Anna Jansen | Tes | -- | M1 | B | 16 |
5--14:40 | Odette Maes | Macho | Le Matsjo | M1 | D | 16 |
6--14:48 | Mabel Som | Ivanhoo | Vader Onbekend | M2 | E | 19 |
Prijsuitreiking 20 minuten na laatste combinatie van de rubriek in de bar.
Pony's Klasse L1/L2 (AB-CDE)
Ring 1
Datum: 08-09-2019
Aanvang: 15:05
Jury bij C: Heeren, M.J.
Schrijfster bij C: Mariska Chabot
nr.--tijd | Ruiter | Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. |
1--15:05 | Lana Riemslag | Jillz | -- | L1 | D | 7 |
2--15:13 | Maud Spijkers | Kirsten | Kasanova Van Klaverborch | L1 | E | 7 |
3--15:20 | Lisa van Driel | Ideaal | Ismar | L2 | D | 11 |
4--15:28 | Lana Riemslag | Jillz | -- | L1 | D | 8 |
5--15:35 | Maud Spijkers | Kirsten | Kasanova Van Klaverborch | L1 | E | 8 |
6--15:43 | Lisa van Driel | Ideaal | Ismar | L2 | D | 12 |
Prijsuitreiking 20 minuten na laatste combinatie van de rubriek in de bar.
Pony's Klasse B (ABC-DE)
Ring 1
Datum: 08-09-2019
Aanvang: 15:55
Jury bij C: Heeren, M.J.
Schrijfster bij C: Mariska Chabot
nr.--tijd | Ruiter | Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. |
1--15:55 | Kiek Masclee | Chanel | -- | B | C | 3 |
2--16:03 | Fay Antonissen | Naf Naf | Vader Onbekend | B | A | 3 |
3--16:10 | Kiek Masclee | Chanel | -- | B | C | 4 |
4--16:18 | Fay Antonissen | Naf Naf | Vader Onbekend | B | A | 4 |
5--16:25 | Sara Slabbekoorn | tresor | Vader Onbekend | B | D | 3 |
6--16:33 | Kirsten Versteeg | Kantje's Gelino | Oosterbroek Francois | B | E | 3 |
7--16:40 | Renske Riemslag | Orissa's Calvin | | B | C | 3 |
8--16:48 | Sara Slabbekoorn | tresor | Vader Onbekend | B | D | 4 |
9--16:55 | Kirsten Versteeg | Kantje's Gelino | Oosterbroek Francois | B | E | 4 |
10--17:03 | Renske Riemslag | Orissa's Calvin | | B | C | 4 |
11--17:10 | Elze Mante | Spirit S | Vader Onbekend | B | D | 3 |
12--17:18 | Annemijn van Limpt | Moonlight | Wolfgang | B | E | 3 |
13--17:25 | Lashenda Loos | Chipz | -- | B | C | 3 |
14--17:33 | Elze Mante | Spirit S | Vader Onbekend | B | D | 4 |
15--17:40 | Annemijn van Limpt | Moonlight | Wolfgang | B | E | 4 |
16--17:48 | Lashenda Loos | Chipz | -- | B | C | 4 |
Prijsuitreiking 20 minuten na laatste combinatie van de rubriek in de bar.