Lijst gemaakt op: 16-09-2019 08:21:02
Rubriek 1 - Klasse BB - Eenvoudig parcours (200.8)
Aanvang 11:00
Parcourslopen 15 min voor aanvang
nr. | Ruiter | Paard | Vader | Kl. | Cat. | Vereniging |
1 | Merel Bastiaansen | In Time | | BB | P | |
2 | Sarah Zonnenberg | Beukenhof's Jasper | De Goede Ree's Metall | BB | P | Breda, RV. |
3 | Sanne Heck | Jillz | Tangelo Van De Zuuthoeve | BB | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
4 | Thijs Machielsen | Eldorado W | | BB | P | |
5 | Marco Zuurveld | Asterix | Andiamo | BB | P | T.a.v.e.n.u., RV. |
6 | Valesca Van Toren (HC) | Kwiatkowski | | BB | P | Country Rider, RV. |
7 | Maaike Frijters | Caloma Proosthof Z | Cascor Z | BB | P | Breda, RV. |
8 | Valesca Van Toren | Kwiatkowski | | BB | P | Country Rider, RV. |
9 | Arnoud Kapitein | Up And Down De Longpre | Carre D'as Z | BB | P | Longway Riders, RV. |
10 | Anouk Brentjens | Fargo | Tangelo Van De Zuuthoeve | BB | P | Door Wilskracht Sterk, RV. |
11 | Kevin Kapitein | Jardin Rds | Everdale | BB | P | Longway Riders, RV. |
12 | Joyce Rijk | Hinde M | Toulon | BB | P | Dongemondruiters, RV. |
13 | Suzanne Raming | Zeppie | | BB | P | Wouw Vooruit, RV. |
14 | Thijs Machielsen | NV Calido | | BB | P | |
Rubriek 2 - Klasse B - Rijstijl met barrage (280.5a)
Parcourslopen 10 min voor aanvang
nr. | Ruiter | Paard | Vader | Kl. | Cat. | Vereniging |
1 | Michelle Brejaart | Dhr. Clinton Rv | Clinton | B | P | Breda, RV. |
2 | Sanne De Jong (HC) | Kerel H | Cartano | B | P | Ruif R.J.V., RV. |
3 | Christy Dictus (HC) | Candy crush JVH Z | Cigaret JV H Z | B | P | Volharding, RV. |
4 | Vivian Ghijsens | Bailey | Koss | B | P | Prins Bernhard, RV. |
5 | Sabine van Nistelrode | xavier | Vader Onbekend | B | P | Drie Beerzen, RV. |
6 | Joyce Rijk | Hinde M | Toulon | B | P | Dongemondruiters, RV. |
7 | Linde van Spijk | High quality | Berlin | B | P | Drie Beerzen, RV. |
8 | Pieter-jan De Visser (HC) | Pisang vd oudeveldhoeve | Vader Onbekend | B | P | Prins Karel (RSV.), RV. |
9 | Sanne Heck | Jillz | Tangelo Van De Zuuthoeve | B | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
10 | Kevin Kapitein | Jardin Rds | Everdale | B | P | Longway Riders, RV. |
11 | Valesca Van Toren | Kantoulon | Etoulon | B | P | Country Rider, RV. |
12 | Amber Van den Maagdenberg | Jaguar | Colandro | B | P | Breda, RV. |
13 | Nicci Philips | Justice van de Doornhaag | Toulon | B | P | Breda, RV. |
14 | Mierella Vermeeren | Namako van de Dennehoeve | Bamako de Muze | B | P | Door Wilskracht Sterk, RV. |
15 | Sam Dilven | Joey | Alkidiki D'estran | B | P | Eendracht, RV. |
16 | Meke Braspenning | Ici Dakar | Dakar VDL | B | P | Rodeoruiters, RV. |
17 | Laura Schonberger | Zeppelin | Faldo | B | P | Breda, RV. |
18 | Thijs Machielsen (HC) | Eldorado W | | B | P | |
19 | Juliëtte van Riel | Pomme d'Or | Lombardi | B | P | Breda, RV. |
20 | Kaylee Heijnen (HC) | Kiekeboe | | B | P | Prins Auvergne, RV. |
21 | Britt Bakker | Maria Bonita | Stakkato | B | P | Prins Auvergne, RV. |
22 | Mandy Grootegoed (HC) | Idra | | B | P | Reigershof, RV. |
23 | Fleur Vergouwen | Gadinia | Cardento | B | P | Nispen (PV.), RV. |
24 | Marco Zuurveld | Asterix | Andiamo | B | P | T.a.v.e.n.u., RV. |
25 | Sheady Sentges | Cortes | | B | P | Goghruiters, PC. Van |
26 | Teun Van Hees | Kalistos | Dakar VDL | B | P | Vughtse Hoeve (RJV.), RV. |
27 | Pieter-jan De Visser (HC) | For2Day | | B | P | Prins Karel (RSV.), RV. |
28 | Jilly Laros | Hakan | Tangelo Van De Zuuthoeve | B | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
29 | Devon Beneden | Desto Nistria SB | Kannan X-6261 Sbs | B | P | Paardebloem, RV. |
30 | Luna Van den Bremer | Mahina van den Bisschop | Stakkato | B | P | Breda, RV. |
31 | Devon Beneden (HC) | Desto Nistria SB | Kannan X-6261 Sbs | B | P | Paardebloem, RV. |
32 | Kimberley Paymans | Quibus of Greenhill Z | Quilimbo | B | P | Tilburgse RV. 't Zandeind, RV. |
33 | Ida Svensson (HC) | Eddey | | B | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
34 | Womé Schoonbroodt | Surprise Lucky Lady | -- | B | P | Breda, RV. |
35 | Lieke Wildhagen | Scarlet | | B | P | Door Eenheid Sterk, PC. |
36 | Demy Osseweijer | Diablo | Diacasall | B | P | Wouw Vooruit, RV. |
37 | Sanne van Loon | Dutchman Z | Dutch Capitol | B | P | Duinruiters, RV. |
38 | Iris Van de Graaf | Johnny Gold | Caretino Gold | B | P | Beyaert, RV. |
39 | Ingrid Broers | Jimmy Choo | Glasgow-w Vh Merelsnest | B | P | Dongen, RV. |
40 | Michelle Brejaart | Cruissini Z | JKH Trucks Commanchi | B | P | Breda, RV. |
41 | Christy Dictus (HC) | Hosdi van Beek | Hos D'O | B | P | Volharding, RV. |
42 | Sanne De Jong | Ida H Z | I'm special de muze | B | P | Ruif R.J.V., RV. |
Beste 6 combinaties worden aansluitend in de ring verwacht voor de prijsuitreiking
Rubriek 3 - Klasse L - Wedstrijd met barrage (238.2b)
Aanvang niet voor 13:30
Parcourslopen 15 min voor aanvang
nr. | Ruiter | Paard | Vader | Kl. | Cat. | Vereniging |
1 | Pieter-jan De Visser (HC) | For2Day | | L | P | Prins Karel (RSV.), RV. |
2 | Amber Elst (HC) | Betje | Viento Uno W | L | P | Volharding, RV. |
3 | Christy Dictus | Elstyl van Beek Z | El Salvador | L | P | Volharding, RV. |
4 | Iris Van de Graaf | Johnny Gold | Caretino Gold | L | P | Beyaert, RV. |
5 | Luna Van den Bremer | Mahina van den Bisschop | Stakkato | L | P | Breda, RV. |
6 | Mandy Grootegoed (HC) | Bella Balou | | L | P | Reigershof, RV. |
7 | Ida Svensson | Mowgli vd Bisschop | Cornet Obolensky | L | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
8 | Ingrid Broers | Jimmy Choo | Glasgow-w Vh Merelsnest | L | P | Dongen, RV. |
9 | Stefanie Storhannus | Ariana T | Salvatore | L | P | Gastlicentie, RV. |
10 | Michael Van Benten | Edwart | Unaniem | L | P | Country Rider, RV. |
11 | Sheady Sentges | Cortes | | L | P | Goghruiters, PC. Van |
12 | Erik Kroot | Orange Juice | Apple Juice | L | P | T.a.v.e.n.u., RV. |
13 | Demy Osseweijer | Diablo | Diacasall | L | P | Wouw Vooruit, RV. |
14 | Lieke Wildhagen | Scarlet | | L | P | Door Eenheid Sterk, PC. |
15 | Jilly Laros | Hakan | Tangelo Van De Zuuthoeve | L | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
16 | Jan Brouwer | Ganou | Nabab de Reve | L | P | Wilhelmina, RV. |
17 | Lincey Van Tillo | Magic Star | -- | L | P | Prins Auvergne, RV. |
18 | Marcel Billet | Gina Royal BS | Glasgow-w Vh Merelsnest | L | P | Volharding, RV. |
19 | Pieter-jan De Visser | Pisang vd oudeveldhoeve | Vader Onbekend | L | P | Prins Karel (RSV.), RV. |
20 | Kimberly Verbraak | Hero | Wiensender | L | P | Tilburgse RV. 't Zandeind, RV. |
21 | Mats Joris | Isabalia | Inshallah De Muze | L | P | Prins Auvergne, RV. |
22 | Mo-yccia Hanley | Whoops | Voltaire | L | P | SRJV. Groenendaal, RV. |
23 | Kim Elsten | Grace | Lucky Boy | L | P | Isidorus, RV. |
24 | Cecile Klaassen | J'adore | Tornesch | L | P | Breda, RV. |
25 | Tim Franssen (HC) | Napapiri | | L | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
26 | Kaylee Heijnen | Thalita Z | Tyson Stv | L | P | Prins Auvergne, RV. |
27 | Bibelot Blaak | Gipsy-girl l | Cassanova | L | P | Breda, RV. |
28 | Mitchel Sonneveld | Jodelahity | Zambesi | L | P | Isidorus, RV. |
29 | Naomi Hoevenaars | D' Artuna | Disconto | L | P | Kleine Heraut (RSV.), RV. De |
30 | Martin Van Vliet | Fortuna | Baltic VDL | L | P | Mustang, RV. |
31 | Amber Van den Maagdenberg | Variety's Bad Boy | Carolus Il | L | P | Breda, RV. |
32 | Joyce Rijk | Shadeena de Landetta Z | Stakkato | L | P | Dongemondruiters, RV. |
33 | Fabienne Van Hemsbergen | Navarres Beluga | Tygo | L | P | Dongemondruiters, RV. |
34 | Amber Elst (HC) | Chanel | Canturo | L | P | Volharding, RV. |
35 | Christy Dictus | Hosdi van Beek | Hos D'O | L | P | Volharding, RV. |
36 | Iris Van de Graaf | Jack Sparrow | El Salvador | L | P | Beyaert, RV. |
37 | Mandy Grootegoed | Jacintha | | L | P | Reigershof, RV. |
38 | Ingrid Broers | E-Quicksilber Z | Emerald Van't Ruytershof | L | P | Dongen, RV. |
39 | Pieter-jan De Visser | Bamaday z | Bamako de Muze | L | P | Prins Karel (RSV.), RV. |
40 | Julia Otto (HC) | Untouched | | L | P | Zilverstadruiters, RV. |
41 | Constanca De Almeida fernandes - Van Doremalen | Nali Z | | L | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
42 | Ida Svensson | Dendola-b | Numero Uno | L | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
43 | Ingrid Broers (HC) | E-Quicksilber Z | Emerald Van't Ruytershof | L | P | Dongen, RV. |
Beste 6 combinaties worden aansluitend in de ring verwacht voor de prijsuitreiking
Rubriek 4 - Klasse M - Wedstrijd met barrage (238.2b)
Aanvang niet voor 15:15
Parcourslopen 15 min voor aanvang
nr. | Ruiter | Paard | Vader | Kl. | Cat. | Vereniging |
1 | Mitchel Sonneveld | Jodelahity | Zambesi | M | P | Isidorus, RV. |
2 | Marcel Billet | Carolina | Cantos | M | P | Volharding, RV. |
3 | Cejay Joosten (HC) | Licius | Linton | M | P | Nijgraaf, RV. De |
4 | Tim Franssen | Malle Babbe | Erco van het Roosakker | M | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
5 | Itay Bliss (HC) | Hummer rw | Namelus R | M | P | |
6 | Ida Svensson | Dendola-b | Numero Uno | M | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
7 | Itay Bliss (HC) | Hummer rw | Namelus R | M | P | |
8 | Constanca De Almeida fernandes - Van Doremalen | Nali Z | | M | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
9 | Luke Suijkerbuijk | Tina Z | Tyson | M | P | Rodeoruiters, RV. |
10 | Teun De Bodt | Figaro | Lord Z | M | P | Concordia Florebit, RV. |
11 | Teun Van Hees | Quatta NH Z | Quidam De Revel | M | P | Vughtse Hoeve (RJV.), RV. |
12 | Stefanie Storhannus | Halencia k | Metall | M | P | Gastlicentie, RV. |
13 | Lincey Van Tillo | Viscount | Burggraaf | M | P | Prins Auvergne, RV. |
14 | Pieter-jan De Visser | Orian de Kalvarie | Hakon de Kalvarie | M | P | Prins Karel (RSV.), RV. |
15 | Erik Kroot | Besterly's Chanieta | Radisson | M | P | T.a.v.e.n.u., RV. |
16 | Christy Dictus (HC) | Hatrixia van beek | Aganix du Seigneur | M | P | Volharding, RV. |
17 | Marcel Billet | Ibrahim BS | Glasgow-w Vh Merelsnest | M | P | Volharding, RV. |
18 | Julia Otto (HC) | Hemelton | | M | P | Zilverstadruiters, RV. |
19 | Constanca De Almeida fernandes - Van Doremalen | Ireuze | | M | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
20 | Tim Franssen | Idyll Gr | Glasgow-w Vh Merelsnest | M | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
Prijswinnaars worden aansluitend in de ring verwacht voor de prijsuitreiking
Rubriek 5 - Klasse Z/ZZ - Wedstrijd met barrage (238.2b)
Parcourslopen 10 min voor aanvang
nr. | Ruiter | Paard | Vader | Kl. | Cat. | Vereniging |
1 | Michelle Bouman | Damos | Vaillant | Z | P | Breda, RV. |
2 | Lucille Billet | Ciolga | Indoctro | Z | P | Volharding, RV. |
3 | Tim Franssen | Hagan | Van Gogh | Z | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
4 | Britt De Groen | Heaven z.g. | Zirocco Blue | Z | P | Rodeoruiters, RV. |
5 | Hilke Mouws (HC) | Next-Pimpie | Nabab de Reve | Z | P | |
6 | Christy Dictus | Hatrixia van beek | Aganix du Seigneur | Z | P | Volharding, RV. |
7 | Luke Suijkerbuijk | Degina | Dulf Van Den Bisschop | Z | P | Rodeoruiters, RV. |
8 | Sabine Alders | Dorita | Namelus R | Z | P | Door Wilskracht Sterk, RV. |
9 | Constanca De Almeida fernandes - Van Doremalen | Ireuza | | Z | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
10 | Cejay Joosten | Danoontje | Unaniem | Z | P | Nijgraaf, RV. De |
11 | Tim Franssen | Malle Babbe | Erco van het Roosakker | Z | P | Heer Jan's Ruiters, RV. |
12 | Noëlle Van der Velde | Luroso van de Hoef | Thunder Van De Zuuthoeve | Z | P | Door Eenheid Sterk, RV. |
13 | Britt De Groen (HC) | Heaven z.g. | Zirocco Blue | Z | P | Rodeoruiters, RV. |
14 | Noëlle Van der Velde (HC) | Luroso van de Hoef | Thunder Van De Zuuthoeve | Z | P | Door Eenheid Sterk, RV. |
Prijswinnaars worden aansluitend in de ring verwacht voor de prijsuitreiking