Lijst gemaakt op: 16-09-2019 08:21:02

Rubriek 1 - Klasse BB - Eenvoudig parcours (200.8)
Aanvang 11:00
Parcourslopen 15 min voor aanvang

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Merel BastiaansenIn Time BBP 
2Sarah ZonnenbergBeukenhof's JasperDe Goede Ree's MetallBBPBreda, RV.
3Sanne HeckJillzTangelo Van De ZuuthoeveBBPHeer Jan's Ruiters, RV.
4Thijs MachielsenEldorado W BBP 
5Marco ZuurveldAsterixAndiamoBBPT.a.v.e.n.u., RV.
6Valesca Van Toren (HC)Kwiatkowski BBPCountry Rider, RV.
7Maaike FrijtersCaloma Proosthof ZCascor ZBBPBreda, RV.
8Valesca Van TorenKwiatkowski BBPCountry Rider, RV.
9Arnoud KapiteinUp And Down De LongpreCarre D'as ZBBPLongway Riders, RV.
10Anouk BrentjensFargoTangelo Van De ZuuthoeveBBPDoor Wilskracht Sterk, RV.
11Kevin KapiteinJardin RdsEverdaleBBPLongway Riders, RV.
12Joyce RijkHinde MToulonBBPDongemondruiters, RV.
13Suzanne RamingZeppie BBPWouw Vooruit, RV.
14Thijs MachielsenNV Calido BBP 



Rubriek 2 - Klasse B - Rijstijl met barrage (280.5a)
Parcourslopen 10 min voor aanvang

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Michelle BrejaartDhr. Clinton RvClintonBPBreda, RV.
2Sanne De Jong (HC)Kerel HCartanoBPRuif R.J.V., RV.
3Christy Dictus (HC)Candy crush JVH ZCigaret JV H ZBPVolharding, RV.
4Vivian GhijsensBaileyKossBPPrins Bernhard, RV.
5Sabine van NistelrodexavierVader OnbekendBPDrie Beerzen, RV.
6Joyce RijkHinde MToulonBPDongemondruiters, RV.
7Linde van SpijkHigh qualityBerlinBPDrie Beerzen, RV.
8Pieter-jan De Visser (HC)Pisang vd oudeveldhoeveVader OnbekendBPPrins Karel (RSV.), RV.
9Sanne HeckJillzTangelo Van De ZuuthoeveBPHeer Jan's Ruiters, RV.
10Kevin KapiteinJardin RdsEverdaleBPLongway Riders, RV.
11Valesca Van TorenKantoulonEtoulonBPCountry Rider, RV.
12Amber Van den MaagdenbergJaguarColandroBPBreda, RV.
13Nicci PhilipsJustice van de DoornhaagToulonBPBreda, RV.
14Mierella VermeerenNamako van de DennehoeveBamako de MuzeBPDoor Wilskracht Sterk, RV.
15Sam DilvenJoeyAlkidiki D'estranBPEendracht, RV.
16Meke BraspenningIci DakarDakar VDLBPRodeoruiters, RV.
17Laura SchonbergerZeppelinFaldoBPBreda, RV.
18Thijs Machielsen (HC)Eldorado W BP 
19JuliŽtte van RielPomme d'OrLombardiBPBreda, RV.
20Kaylee Heijnen (HC)Kiekeboe BPPrins Auvergne, RV.
21Britt BakkerMaria BonitaStakkatoBPPrins Auvergne, RV.
22Mandy Grootegoed (HC)Idra BPReigershof, RV.
23Fleur VergouwenGadiniaCardentoBPNispen (PV.), RV.
24Marco ZuurveldAsterixAndiamoBPT.a.v.e.n.u., RV.
25Sheady SentgesCortes BPGoghruiters, PC. Van
26Teun Van HeesKalistosDakar VDLBPVughtse Hoeve (RJV.), RV.
27Pieter-jan De Visser (HC)For2Day BPPrins Karel (RSV.), RV.
28Jilly LarosHakanTangelo Van De ZuuthoeveBPHeer Jan's Ruiters, RV.
29Devon BenedenDesto Nistria SBKannan X-6261 SbsBPPaardebloem, RV.
30Luna Van den BremerMahina van den BisschopStakkatoBPBreda, RV.
31Devon Beneden (HC)Desto Nistria SBKannan X-6261 SbsBPPaardebloem, RV.
32Kimberley PaymansQuibus of Greenhill ZQuilimboBPTilburgse RV. 't Zandeind, RV.
33Ida Svensson (HC)Eddey BPHeer Jan's Ruiters, RV.
34Womť SchoonbroodtSurprise Lucky Lady--BPBreda, RV.
35Lieke WildhagenScarlet BPDoor Eenheid Sterk, PC.
36Demy OsseweijerDiabloDiacasallBPWouw Vooruit, RV.
37Sanne van LoonDutchman ZDutch CapitolBPDuinruiters, RV.
38Iris Van de GraafJohnny GoldCaretino GoldBPBeyaert, RV.
39Ingrid BroersJimmy ChooGlasgow-w Vh MerelsnestBPDongen, RV.
40Michelle BrejaartCruissini ZJKH Trucks CommanchiBPBreda, RV.
41Christy Dictus (HC)Hosdi van BeekHos D'OBPVolharding, RV.
42Sanne De JongIda H ZI'm special de muzeBPRuif R.J.V., RV.

Beste 6 combinaties worden aansluitend in de ring verwacht voor de prijsuitreiking



Rubriek 3 - Klasse L - Wedstrijd met barrage (238.2b)
Aanvang niet voor 13:30
Parcourslopen 15 min voor aanvang

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Pieter-jan De Visser (HC)For2Day LPPrins Karel (RSV.), RV.
2Amber Elst (HC)BetjeViento Uno WLPVolharding, RV.
3Christy DictusElstyl van Beek ZEl SalvadorLPVolharding, RV.
4Iris Van de GraafJohnny GoldCaretino GoldLPBeyaert, RV.
5Luna Van den BremerMahina van den BisschopStakkatoLPBreda, RV.
6Mandy Grootegoed (HC)Bella Balou LPReigershof, RV.
7Ida SvenssonMowgli vd BisschopCornet ObolenskyLPHeer Jan's Ruiters, RV.
8Ingrid BroersJimmy ChooGlasgow-w Vh MerelsnestLPDongen, RV.
9Stefanie StorhannusAriana TSalvatoreLPGastlicentie, RV.
10Michael Van BentenEdwartUnaniemLPCountry Rider, RV.
11Sheady SentgesCortes LPGoghruiters, PC. Van
12Erik KrootOrange JuiceApple JuiceLPT.a.v.e.n.u., RV.
13Demy OsseweijerDiabloDiacasallLPWouw Vooruit, RV.
14Lieke WildhagenScarlet LPDoor Eenheid Sterk, PC.
15Jilly LarosHakanTangelo Van De ZuuthoeveLPHeer Jan's Ruiters, RV.
16Jan BrouwerGanouNabab de ReveLPWilhelmina, RV.
17Lincey Van TilloMagic Star--LPPrins Auvergne, RV.
18Marcel BilletGina Royal BSGlasgow-w Vh MerelsnestLPVolharding, RV.
19Pieter-jan De VisserPisang vd oudeveldhoeveVader OnbekendLPPrins Karel (RSV.), RV.
20Kimberly VerbraakHeroWiensenderLPTilburgse RV. 't Zandeind, RV.
21Mats JorisIsabaliaInshallah De MuzeLPPrins Auvergne, RV.
22Mo-yccia HanleyWhoopsVoltaireLPSRJV. Groenendaal, RV.
23Kim ElstenGraceLucky BoyLPIsidorus, RV.
24Cecile KlaassenJ'adoreTorneschLPBreda, RV.
25Tim Franssen (HC)Napapiri LPHeer Jan's Ruiters, RV.
26Kaylee HeijnenThalita ZTyson StvLPPrins Auvergne, RV.
27Bibelot BlaakGipsy-girl lCassanovaLPBreda, RV.
28Mitchel SonneveldJodelahityZambesiLPIsidorus, RV.
29Naomi HoevenaarsD' ArtunaDiscontoLPKleine Heraut (RSV.), RV. De
30Martin Van VlietFortunaBaltic VDLLPMustang, RV.
31Amber Van den MaagdenbergVariety's Bad BoyCarolus IlLPBreda, RV.
32Joyce RijkShadeena de Landetta ZStakkatoLPDongemondruiters, RV.
33Fabienne Van HemsbergenNavarres BelugaTygoLPDongemondruiters, RV.
34Amber Elst (HC)ChanelCanturoLPVolharding, RV.
35Christy DictusHosdi van BeekHos D'OLPVolharding, RV.
36Iris Van de GraafJack SparrowEl SalvadorLPBeyaert, RV.
37Mandy GrootegoedJacintha LPReigershof, RV.
38Ingrid BroersE-Quicksilber ZEmerald Van't RuytershofLPDongen, RV.
39Pieter-jan De VisserBamaday zBamako de MuzeLPPrins Karel (RSV.), RV.
40Julia Otto (HC)Untouched LPZilverstadruiters, RV.
41Constanca De Almeida fernandes - Van DoremalenNali Z LPHeer Jan's Ruiters, RV.
42Ida SvenssonDendola-bNumero UnoLPHeer Jan's Ruiters, RV.
43Ingrid Broers (HC)E-Quicksilber ZEmerald Van't RuytershofLPDongen, RV.

Beste 6 combinaties worden aansluitend in de ring verwacht voor de prijsuitreiking



Rubriek 4 - Klasse M - Wedstrijd met barrage (238.2b)
Aanvang niet voor 15:15
Parcourslopen 15 min voor aanvang

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Mitchel SonneveldJodelahityZambesiMPIsidorus, RV.
2Marcel BilletCarolinaCantosMPVolharding, RV.
3Cejay Joosten (HC)LiciusLintonMPNijgraaf, RV. De
4Tim FranssenMalle BabbeErco van het RoosakkerMPHeer Jan's Ruiters, RV.
5Itay Bliss (HC)Hummer rwNamelus RMP 
6Ida SvenssonDendola-bNumero UnoMPHeer Jan's Ruiters, RV.
7Itay Bliss (HC)Hummer rwNamelus RMP 
8Constanca De Almeida fernandes - Van DoremalenNali Z MPHeer Jan's Ruiters, RV.
9Luke SuijkerbuijkTina ZTysonMPRodeoruiters, RV.
10Teun De BodtFigaroLord ZMPConcordia Florebit, RV.
11Teun Van HeesQuatta NH ZQuidam De RevelMPVughtse Hoeve (RJV.), RV.
12Stefanie StorhannusHalencia kMetallMPGastlicentie, RV.
13Lincey Van TilloViscountBurggraafMPPrins Auvergne, RV.
14Pieter-jan De VisserOrian de KalvarieHakon de KalvarieMPPrins Karel (RSV.), RV.
15Erik KrootBesterly's ChanietaRadissonMPT.a.v.e.n.u., RV.
16Christy Dictus (HC)Hatrixia van beekAganix du SeigneurMPVolharding, RV.
17Marcel BilletIbrahim BSGlasgow-w Vh MerelsnestMPVolharding, RV.
18Julia Otto (HC)Hemelton MPZilverstadruiters, RV.
19Constanca De Almeida fernandes - Van DoremalenIreuze MPHeer Jan's Ruiters, RV.
20Tim FranssenIdyll GrGlasgow-w Vh MerelsnestMPHeer Jan's Ruiters, RV.

Prijswinnaars worden aansluitend in de ring verwacht voor de prijsuitreiking



Rubriek 5 - Klasse Z/ZZ - Wedstrijd met barrage (238.2b)
Parcourslopen 10 min voor aanvang

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Michelle BoumanDamosVaillantZPBreda, RV.
2Lucille BilletCiolgaIndoctroZPVolharding, RV.
3Tim FranssenHaganVan GoghZPHeer Jan's Ruiters, RV.
4Britt De GroenHeaven z.g.Zirocco BlueZPRodeoruiters, RV.
5Hilke Mouws (HC)Next-PimpieNabab de ReveZP 
6Christy DictusHatrixia van beekAganix du SeigneurZPVolharding, RV.
7Luke SuijkerbuijkDeginaDulf Van Den BisschopZPRodeoruiters, RV.
8Sabine AldersDoritaNamelus RZPDoor Wilskracht Sterk, RV.
9Constanca De Almeida fernandes - Van DoremalenIreuza ZPHeer Jan's Ruiters, RV.
10Cejay JoostenDanoontjeUnaniemZPNijgraaf, RV. De
11Tim FranssenMalle BabbeErco van het RoosakkerZPHeer Jan's Ruiters, RV.
12NoŽlle Van der VeldeLuroso van de HoefThunder Van De ZuuthoeveZPDoor Eenheid Sterk, RV.
13Britt De Groen (HC)Heaven z.g.Zirocco BlueZPRodeoruiters, RV.
14NoŽlle Van der Velde (HC)Luroso van de HoefThunder Van De ZuuthoeveZPDoor Eenheid Sterk, RV.

Prijswinnaars worden aansluitend in de ring verwacht voor de prijsuitreiking