Lijst gemaakt op: 12-09-2020 16:02:41

Rubriek 1 - Klasse BB - Eenvoudig parcours (200.8)
Aanvang 12:00
Parcourslopen 15 min voor aanvang

Datum: 13-09-2020
Aanvang: 12:00

nr.RuiterPaardKl.Cat.
1Sanne Van der LeegteLe Gogh Blue RRBBP
2Mats KleemansVennaBBP
3Amy KorswagenBaileyBBP
4Mirella VrolijkLiternaBBP
5Rowene PeemenMillstream's IbaileyBBP
6Bibelot BlaakGanacheBBP
7Anouk Van Gerven - VerwerLa MacoembaBBP
8Tom KuijerEllis vd Bernsehoeve ZBBP
9Daphne MangnusFerrari van ElzenwalleBBP
10Evi PeemenJarrant VBBP
11(HC) Amie Jansen (HC)Alicia ASKBBP
12Sarah ZonnenbergKiekeboeBBP
13Bregje MartensLikeurBBP
14Brian MartensKannan ArwBBP
15Anne DirckenAntraxBBP
16Laurie PeetersGodin ZBBP
17Sanne Van der LeegteQiwi van de Vinusakker ZBBP



Rubriek 2 - Klasse B - Rijstijl met barrage (280.5a)
Parcourslopen 10 min voor aanvang

Datum: 13-09-2020
Aanvang: aansluitend

nr.RuiterPaardKl.Cat.
1Tom KuijerEllis vd Bernsehoeve ZBP
2Daphne MangnusFerrari van ElzenwalleBP
3Evi PeemenJarrant VBP
4Amie JansenAlicia ASKBP
5Sarah ZonnenbergKiekeboeBP
6Bregje MartensLikeurBP
7Brian MartensKannan ArwBP
8Anne DirckenAntraxBP
9Laurie PeetersGodin ZBP
10Thijs BoxtelLacaraBP
11Michelle BrejaartCruissini ZBP
12(HC) Thijs Boxtel (HC)LacaraBP
13(HC) Suzanne Raming (HC)NNBP
14(HC) Erik Kroot (HC)Orange JuiceBP
15Annick VerretKartierBP
16Anne van GilsCiskaBP
17Evelien van OstaCo-pilotBP
18Xanne Van der Steenigor van holheideBP
19Malisa Van NispenKahluaBP
20Sheady SentgesVernyBP
21Merel BastiaansenIn TimeBP
22Linda MustersIrocco BlueBP
23Amber Van den MaagdenbergJaguarBP
24Laura SchonbergerZeppelinBP
25Luna Van den BremerMahina van den BisschopBP
26Eefje HeerenBonbonBP
27Nicci PhilipsCrowntaira D ZBP
28JuliŽtte van RielPomme d'OrBP
29Camille BogmanPepper De BeauvoisBP
30Merel SchamineeAmatiBP
31Sam DilvenJoeyBP
32(HC) Mitchel Sonneveld (HC)KreativityBP
33Xavier BogmanGolden boyBP
34Britt PeetersDutchieBP
35Sanne HeckJillzBP
36Womť SchoonbroodtSurprise Lucky LadyBP
37Femke StruikGalantBP
38Tessa Van GilsJieniBP
39Marco ZuurveldAsterixBP
40(HC) Cecile Klaassen (HC)QueenBP
41Mike Van der MeerTyra Queen ZBP
42ZoŽ RoijersLivBP
43YaŽl HaanFloydBP
44Megan Van VugtLoverboy ZBP
45Annet JanssenIziniaBP
46Ilona ChristianenChiassoBP
47Mare VrolijkVoshoeve's DaroBP
48Annick VerretWinkaneye ter Linden ZBP
49(HC) Erik Kroot (HC)Pina ColadaBP
50Bregje MartensJumpoff-Versent SABP
51Thijs BoxtelMykilly D ZBP
52Michelle BrejaartDhr. Clinton RvBP
53(HC) Thijs Boxtel (HC)Mykilly D ZBP
54(HC) Suzanne Raming (HC)NNBP

Beste 6 combinaties worden aansluitend in de ring verwacht voor de prijsuitreiking



Rubriek 3 - Klasse L - Wedstrijd met barrage (238.2b)
Aanvang niet voor 15:15
Parcourslopen 15 min voor aanvang

Datum: 13-09-2020
Aanvang: aansluitend

nr.RuiterPaardKl.Cat.
1Nol Van de PasSandro vd Bernsehoeve ZLP
2Patricia NouwsSpirit's AvalonneLP
3Annet JanssenIziniaLP
4Brian MartensIndiana JonesLP
5Rik Van de PasAction Hero vd Bernsehoeve ZLP
6Mike Van der MeerGoliath-bLP
7ZoŽ RoijersLivLP
8YaŽl HaanFloydLP
9Megan Van VugtLoverboy ZLP
10Ilona ChristianenChiassoLP
11Mare VrolijkVoshoeve's DaroLP
12Kyle VugtZandokan ZLP
13(HC) Willemijn Poetsma (HC)FleurLP
14Melissa MasseursDynamite ZLP
15Kimberly VerbraakHeroLP
16Lissa KerstensVadineLP
17Bart LeenaertsNizoucolaLP
18Floor WeemaesChaplinLP
19Nol Van de PasNargi Nevada v/d Bernsehoeve ZLP
20Patricia NouwsKamorkaLP
21Annet JanssenHypeLP
22Brian MartensInvincible-Versent SaLP
23Kim LauwenHipsyLP
24Cecile KlaassenJ'adoreLP
25Mara van de VenKeano Van De VinkenhofLP

Prijswinnaars worden aansluitend in de ring verwacht voor de prijsuitreiking



Rubriek 4 - Klasse M en Z - Wedstrijd met barrage (238.2b)
Aanvang niet voor 16:30
Parcourslopen 15 min voor aanvang

Datum: 13-09-2020
Aanvang: aansluitend

nr.RuiterPaardKl.Cat.
1Julia Van der HeijdenJaraniaMP
2Rik Van de PasFallon Nevada vd BernsehoeveMP
3Kim Van de NoortHilton kMP
4Justin RondeEaster Hurricane BBMP
5Camille BogmanHenna De BeauvoisMP
6Julia Van der HeijdenBaileysMP
7Nol Van de PasNico vd Bernsehoeve ZMP
8Patricia NouwsJamorkaMP
9Luke SuijkerbuijkTina ZMP
10Rik Van de PasNumber one v/d Bersehoeve ZMP
11Julia Van der HeijdenBaileysZP
12Luke SuijkerbuijkTina ZZP
13Lucille BilletCiolgaZP
14Julia Van der HeijdenJaraniaZP

Prijswinnaars worden aansluitend in de ring verwacht voor de prijsuitreiking



Rubriek 5 - Klasse Z/ZZ - Wedstrijd met barrage (238.2b)
Parcourslopen 10 min voor aanvang

Datum: 13-09-2020
Aanvang: aansluitend

nr.RuiterPaardKl.Cat.

Prijswinnaars worden aansluitend in de ring verwacht voor de prijsuitreiking