Lijst gemaakt op: 16-09-2019 08:21:47

Klasse BB - Eenvoudig parcours (200.8)

BB/P (12 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1
1Suzanne RamingZeppie BBWouw Vooruit, RV.060,46
2Sanne HeckJillzTangelo Van De ZuuthoeveBBHeer Jan's Ruiters, RV.062,59
3Merel BastiaansenIn Time BB 067,92
 
4Thijs MachielsenNV Calido BB 170,4
5Maaike FrijtersCaloma Proosthof ZCascor ZBBBreda, RV.458,6
6Joyce RijkHinde MToulonBBDongemondruiters, RV.465,69
7Kevin KapiteinJardin RdsEverdaleBBLongway Riders, RV.466,99
8Valesca Van TorenKwiatkowski BBCountry Rider, RV.467,97
9Anouk BrentjensFargoTangelo Van De ZuuthoeveBBDoor Wilskracht Sterk, RV.468,27
10Marco ZuurveldAsterixAndiamoBBT.a.v.e.n.u., RV.1092,85
xSarah ZonnenbergBeukenhof's JasperDe Goede Ree's MetallBBBreda, RV.Uit11 
 Arnoud KapiteinUp And Down De LongpreCarre D'as ZBBLongway Riders, RV.NG 
 Thijs MachielsenEldorado W BB   
 Valesca Van Toren (HC)Kwiatkowski BBCountry Rider, RV.1387,25


Klasse B - Rijstijl met barrage (280.5a)

B/P (42 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Womť SchoonbroodtSurprise Lucky Lady--BBreda, RV.078,0078,0
2Sanne van LoonDutchman ZDutch CapitolBDuinruiters, RV.070,0077,5
3Joyce RijkHinde MToulonBDongemondruiters, RV.070,5075,0
4Sheady SentgesCortes BGoghruiters, PC. Van065,5071,0
5Sanne De JongIda H ZI'm special de muzeBRuif R.J.V., RV.075,0070,5
6Linde van SpijkHigh qualityBerlinBDrie Beerzen, RV.065,5061,0
7Vivian GhijsensBaileyKossBPrins Bernhard, RV.071,0471,0
8JuliŽtte van RielPomme d'OrLombardiBBreda, RV.063,0867,5
 
9Sabine van NistelrodexavierVader OnbekendBDrie Beerzen, RV.067,5Uit12 
 Nicci PhilipsJustice van de DoornhaagToulonBBreda, RV.065,0Uit12 
11Devon BenedenDesto Nistria SBKannan X-6261 SbsBPaardebloem, RV.073,0NG 
12Teun Van HeesKalistosDakar VDLBVughtse Hoeve (RJV.), RV.480,0  
13Fleur VergouwenGadiniaCardentoBNispen (PV.), RV.475,5  
14Sanne HeckJillzTangelo Van De ZuuthoeveBHeer Jan's Ruiters, RV.475,0  
 Meke BraspenningIci DakarDakar VDLBRodeoruiters, RV.475,0  
 Lieke WildhagenScarlet BDoor Eenheid Sterk, PC.475,0  
17Ingrid BroersJimmy ChooGlasgow-w Vh MerelsnestBDongen, RV.471,5  
18Sam DilvenJoeyAlkidiki D'estranBEendracht, RV.471,0  
 Luna Van den BremerMahina van den BisschopStakkatoBBreda, RV.471,0  
 Michelle BrejaartCruissini ZJKH Trucks CommanchiBBreda, RV.471,0  
21Amber Van den MaagdenbergJaguarColandroBBreda, RV.470,0  
 Mierella VermeerenNamako van de DennehoeveBamako de MuzeBDoor Wilskracht Sterk, RV.470,0  
 Laura SchonbergerZeppelinFaldoBBreda, RV.470,0  
24Demy OsseweijerDiabloDiacasallBWouw Vooruit, RV.467,5  
25Michelle BrejaartDhr. Clinton RvClintonBBreda, RV.671,0  
26Britt BakkerMaria BonitaStakkatoBPrins Auvergne, RV.1070,0  
27Kimberley PaymansQuibus of Greenhill ZQuilimboBTilburgse RV. 't Zandeind, RV.1267,5  
28Jilly LarosHakanTangelo Van De ZuuthoeveBHeer Jan's Ruiters, RV.1372,5  
29Kevin KapiteinJardin RdsEverdaleBLongway Riders, RV.1371,0  
30Valesca Van TorenKantoulonEtoulonBCountry Rider, RV.1963,0  
31Iris Van de GraafJohnny GoldCaretino GoldBBeyaert, RV.2374,5  
xMarco ZuurveldAsterixAndiamoBT.a.v.e.n.u., RV.Uit2   
 Kaylee Heijnen (HC)Kiekeboe BPrins Auvergne, RV.0   
 Pieter-jan De Visser (HC)For2Day BPrins Karel (RSV.), RV.0   
 Devon Beneden (HC)Desto Nistria SBKannan X-6261 SbsBPaardebloem, RV.0   
 Pieter-jan De Visser (HC)Pisang vd oudeveldhoeveVader OnbekendBPrins Karel (RSV.), RV.1   
 Christy Dictus (HC)Candy crush JVH ZCigaret JV H ZBVolharding, RV.475,0  
 Thijs Machielsen (HC)Eldorado W B 4   
 Christy Dictus (HC)Hosdi van BeekHos D'OBVolharding, RV.4   
 Mandy Grootegoed (HC)Idra BReigershof, RV.10   
 Sanne De Jong (HC)Kerel HCartanoBRuif R.J.V., RV.20   
 Ida Svensson (HC)Eddey BHeer Jan's Ruiters, RV.Uit11   


Klasse L - Wedstrijd met barrage (238.2b)

L/P (43 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Jan BrouwerGanouNabab de ReveLWilhelmina, RV.052,54035,78
2Erik KrootOrange JuiceApple JuiceLT.a.v.e.n.u., RV.065,4043,19
3Martin Van VlietFortunaBaltic VDLLMustang, RV.065,67043,3
4Constanca De Almeida fernandes - Van DoremalenNali Z LHeer Jan's Ruiters, RV.064,42438,47
5Joyce RijkShadeena de Landetta ZStakkatoLDongemondruiters, RV.056440,23
6Kaylee HeijnenThalita ZTyson StvLPrins Auvergne, RV.064,51441,45
7Ingrid BroersJimmy ChooGlasgow-w Vh MerelsnestLDongen, RV.068,06446,95
8Iris Van de GraafJack SparrowEl SalvadorLBeyaert, RV.062,15836,29
9Mitchel SonneveldJodelahityZambesiLIsidorus, RV.062,13NG 
 Ida SvenssonMowgli vd BisschopCornet ObolenskyLHeer Jan's Ruiters, RV.062,68NG 
 
11Ida SvenssonDendola-bNumero UnoLHeer Jan's Ruiters, RV.061,09  
12Kimberly VerbraakHeroWiensenderLTilburgse RV. 't Zandeind, RV.458,27  
13Amber Van den MaagdenbergVariety's Bad BoyCarolus IlLBreda, RV.458,55  
14Fabienne Van HemsbergenNavarres BelugaTygoLDongemondruiters, RV.459,73  
15Christy DictusHosdi van BeekHos D'OLVolharding, RV.461,33  
16Stefanie StorhannusAriana TSalvatoreLGastlicentie, RV.463,23  
17Jilly LarosHakanTangelo Van De ZuuthoeveLHeer Jan's Ruiters, RV.463,82  
18Cecile KlaassenJ'adoreTorneschLBreda, RV.464,45  
19Pieter-jan De VisserBamaday zBamako de MuzeLPrins Karel (RSV.), RV.464,94  
20Mo-yccia HanleyWhoopsVoltaireLSRJV. Groenendaal, RV.467,11  
21Mandy GrootegoedJacintha LReigershof, RV.467,38  
22Bibelot BlaakGipsy-girl lCassanovaLBreda, RV.856,69  
23Lincey Van TilloMagic Star--LPrins Auvergne, RV.860,23  
24Naomi HoevenaarsD' ArtunaDiscontoLKleine Heraut (RSV.), RV. De864,41  
25Kim ElstenGraceLucky BoyLIsidorus, RV.864,82  
26Sheady SentgesCortes LGoghruiters, PC. Van867,14  
27Mats JorisIsabaliaInshallah De MuzeLPrins Auvergne, RV.867,24  
28Iris Van de GraafJohnny GoldCaretino GoldLBeyaert, RV.1261,01  
29Christy DictusElstyl van Beek ZEl SalvadorLVolharding, RV.1264,01  
30Marcel BilletGina Royal BSGlasgow-w Vh MerelsnestLVolharding, RV.1266,49  
31Pieter-jan De VisserPisang vd oudeveldhoeveVader OnbekendLPrins Karel (RSV.), RV.1369,08  
32Lieke WildhagenScarlet LDoor Eenheid Sterk, PC.2060,1  
33Demy OsseweijerDiabloDiacasallLWouw Vooruit, RV.3685,19  
xLuna Van den BremerMahina van den BisschopStakkatoLBreda, RV.Uit11   
 Michael Van BentenEdwartUnaniemLCountry Rider, RV.Vrijw   
 Ingrid BroersE-Quicksilber ZEmerald Van't RuytershofLDongen, RV.Vrijw   
 Amber Elst (HC)BetjeViento Uno WLVolharding, RV.057,01  
 Amber Elst (HC)ChanelCanturoLVolharding, RV.066,89  
 Julia Otto (HC)Untouched LZilverstadruiters, RV.464,81  
 Tim Franssen (HC)Napapiri LHeer Jan's Ruiters, RV.465,81  
 Pieter-jan De Visser (HC)For2Day LPrins Karel (RSV.), RV.860,47  
 Mandy Grootegoed (HC)Bella Balou LReigershof, RV.2068,21  
 Ingrid Broers (HC)E-Quicksilber ZEmerald Van't RuytershofLDongen, RV.Uit2   


Klasse M - Wedstrijd met barrage (238.2b)

M/P (20 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Mitchel SonneveldJodelahityZambesiMIsidorus, RV.066,57039,86
2Constanca De Almeida fernandes - Van DoremalenNali Z MHeer Jan's Ruiters, RV.066,17042,02
3Tim FranssenIdyll GrGlasgow-w Vh MerelsnestMHeer Jan's Ruiters, RV.067,9435,24
4Teun Van HeesQuatta NH ZQuidam De RevelMVughtse Hoeve (RJV.), RV.065,37440,91
 
5Constanca De Almeida fernandes - Van DoremalenIreuze MHeer Jan's Ruiters, RV.066,04542,31
6Marcel BilletCarolinaCantosMVolharding, RV.064,72Uit12 
7Ida SvenssonDendola-bNumero UnoMHeer Jan's Ruiters, RV.066,71  
8Tim FranssenMalle BabbeErco van het RoosakkerMHeer Jan's Ruiters, RV.169,96  
9Luke SuijkerbuijkTina ZTysonMRodeoruiters, RV.569,28  
10Marcel BilletIbrahim BSGlasgow-w Vh MerelsnestMVolharding, RV.866,44  
11Pieter-jan De VisserOrian de KalvarieHakon de KalvarieMPrins Karel (RSV.), RV.866,71  
12Lincey Van TilloViscountBurggraafMPrins Auvergne, RV.1074,31  
13Teun De BodtFigaroLord ZMConcordia Florebit, RV.1261,78  
14Erik KrootBesterly's ChanietaRadissonMT.a.v.e.n.u., RV.1771,35  
15Stefanie StorhannusHalencia kMetallMGastlicentie, RV.2275,33  
xChristy Dictus (HC)Hatrixia van beekAganix du SeigneurMVolharding, RV.465,42  
 Itay Bliss (HC)Hummer rwNamelus RM 569,22  
 Itay Bliss (HC)Hummer rwNamelus RM 569,37  
 Cejay Joosten (HC)LiciusLintonMNijgraaf, RV. De779,35  
 Julia Otto (HC)Hemelton MZilverstadruiters, RV.1387,26  


Klasse Z/ZZ - Wedstrijd met barrage (238.2b)

Z/P en ZZ/P (14 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Tim FranssenMalle BabbeErco van het RoosakkerZHeer Jan's Ruiters, RV.068,44034,99
2Lucille BilletCiolgaIndoctroZVolharding, RV.063,32035,21
3Constanca De Almeida fernandes - Van DoremalenIreuza ZHeer Jan's Ruiters, RV.067,71437,66
 
4Christy DictusHatrixia van beekAganix du SeigneurZVolharding, RV.464,87  
5Tim FranssenHaganVan GoghZHeer Jan's Ruiters, RV.468,99  
6Sabine AldersDoritaNamelus RZDoor Wilskracht Sterk, RV.779,57  
7Michelle BoumanDamosVaillantZBreda, RV.863,11  
8Cejay JoostenDanoontjeUnaniemZNijgraaf, RV. De1266,91  
xBritt De GroenHeaven z.g.Zirocco BlueZRodeoruiters, RV.Uit1   
 Luke SuijkerbuijkDeginaDulf Van Den BisschopZRodeoruiters, RV.Uit12   
 NoŽlle Van der VeldeLuroso van de HoefThunder Van De ZuuthoeveZDoor Eenheid Sterk, RV.Uit1   
 Britt De Groen (HC)Heaven z.g.Zirocco BlueZRodeoruiters, RV.062,85  
 NoŽlle Van der Velde (HC)Luroso van de HoefThunder Van De ZuuthoeveZDoor Eenheid Sterk, RV.570,1  
 Hilke Mouws (HC)Next-PimpieNabab de ReveZ 969,02