Lijst gemaakt op: 28-06-2020 12:41:58

Rubriek 1 - Klasse BB - Eenvoudig parcours (200.8)
Aanvang 11:00
Parcourslopen 15 min voor aanvang

nr.RuiterPaardKl.
1Jeroen Snijders (HC)NNBB
2Jeroen Snijders (HC)NNBB
3Linda MustersIrocco BlueBB
4Eefje HeerenBonbonBB
5Linda Musters (HC)Irocco BlueBB
6Elvira Kwakernaak (HC)Nia Bruers B ZBB
7Anouk WestermanLorenzoBB
8Rowen Jansen (HC)Ilia RoosBB
9Pien VosIdinia Renard de MuzeBB
10Sarah ZonnenbergKiekeboeBB
11Julia FrankenKnight LightBB
12Patricia NouwsSpirit's AvalonneBB
13Eline Vreijsen (HC)Grace Kelly AZBB
14Lerena van der VeekenQuintBB
15Laura Willemsz geeroms (HC)Liv of LandoBB
16Imke Van den BerkHavana HeroBB
17Jaco AartsKoBB
18Nicky PullensKeesBB
19Julia Van der Heijden (HC)CamelliaBB
20Noah MelisseBacardiBB
21Jamie Lie (HC)Zilvano HBB
22Noah Melisse (HC)BacardiBB
23Amie Jansen (HC)Alicia ASKBB
24Maud BastiaansenIn TimeBB
25YaŽl HaanFloydBB
26Marco ZuurveldAsterixBB
27Sammy-jo Smit (HC)VeyronBB
28Jeroen Snijders (HC)NNBB
29Julia Franken (HC)Knight LightBB
30Lerena van der Veeken (HC)QuintBB
31   
32Jeroen Snijders (HC)NNBB



Rubriek 2 - Klasse B - Rijstijl met barrage (280.5a)
Parcourslopen 10 min voor aanvang

nr.RuiterPaardKl.
1Womť SchoonbroodtSurprise Lucky LadyB
2Patricia NouwsSpirit's AvalonneB
3Michelle BrejaartDhr. Clinton RvB
4Andrea Garcia (HC)NNB
5Sammy-jo Smit (HC)VeyronB
6Eefje Heeren (HC)BonbonB
7Amie JansenAlicia ASKB
8YaŽl HaanFloydB
9Xanne Van der Steenigor van holheideB
10Maud BastiaansenIn TimeB
11Jamie LieZilvano HB
12Marco ZuurveldAsterixB
13Amber Van den MaagdenbergJaguarB
14Marit LouwerseJedalmaB
15Lieke WildhagenKingstonB
16Evelien van OstaCo-pilotB
17Luna Van den BremerMahina van den BisschopB
18Malisa Van NispenKahluaB
19JuliŽtte van RielPomme d'OrB
20Iris Van EgerschotKristalle díArsouillesB
21Joyce RijkDouble BB
22Casper Timmermans (HC)KissingerB
23Janneke KoolsMister CopperfieldB
24Andrea Garcia (HC)TemeraB
25Tessa Van GilsJieniB
26Anne van GilsCiskaB
27Demy OsseweijerDiabloB
28Veronique Muller - BeekVinz ZB
29Marlotte De ManHero la loma hmB
30   
31Ilona ChristianenChiassoB
32Nicci PhilipsCrowntaira D ZB
33Johan De RaadGolden Girls KnightB
34Tanee WijningsFritsB
35Rowen JansenLavianoB
36Cecile KlaassenJ$adoreB
37Wouter Van de BroekIcestarB
38Patricia NouwsKamorkaB
39Michelle BrejaartCruissini ZB
40Andrea Garcia (HC)Don peionB



Rubriek 3 - Klasse L - Wedstrijd met barrage (238.2b)
Aanvang niet voor 14;00
Parcourslopen 15 min voor aanvang

nr.RuiterPaardKl.
1Tiffany De JongHodessa dL
2Patricia NouwsKamorkaL
3Sammy-jo Smit (HC)DuopenottiL
4Joyce RijkShadeena de Landetta ZL
5Wouter Van de BroekIcestarL
6Kyle VugtZandokan ZL
7Rowen JansenLavianoL
8Casper TimmermansNinjo's JuupL
9Kyle Vugt (HC)Zandokan ZL
10Andrea Garcia (HC)Don peionL
11Agustin Covarrubias (HC)Quick StepL
12Anouk WestermanInspecteurL
13Laura Willemsz geeromsJyllszL
14Eva StadHotmailL
15Kelly KreeftIwavanta VthL
16Julia Van der Heijden (HC)Silver ShadowL
17Tiffany De JongJo-DjoL
18Patricia NouwsJamorkaL
19Sammy-jo Smit (HC)High star KL



Rubriek 4 - Klasse M/Z/ZZ - Wedstrijd met barrage (238.2b)
Parcourslopen 15 min voor aanvang

nr.RuiterPaardKl.
1Tiffany De JongJo-DjoM
2Julia Van der Heijden (HC)Silver ShadowM
3Agustin Covarrubias (HC)NNM
4Luke SuijkerbuijkTina ZM
5Marianne EestermansFlying BlueM
6Annabel SchippersChoceur 4M
7Kim Van de NoortHilton kM
8Eline VreijsenGrace Kelly AZM
9Tiffany De JongHodessa dM
10Julia Van der HeijdenZigorM
 verhogen (5 min.)  
11Sammy-jo SmitAlaskaZ
12Casper TimmermansCote D'orZ
13Annabel SchippersChoceur 4Z
14Andrea Garcia (HC)Zandro ZZ
15Agustin Covarrubias (HC)NNZ
16Luke SuijkerbuijkDeginaZ
17Sammy-jo SmitMy Lady van 't achterhofZ