Lijst gemaakt op: 30-05-2021 09:45:45

Rubriek 1 - AB-BB Eenvoudig parcours Aanvang 9:00

Parcourslopen 15 min voor aanvang


nr.RuiterPonyKl.Cat.
1Lena PantekoekPimpernelBBA
2Suus van den BrekelFloortjeBBA
3Yanick RuttenSnoopy BBBBA
4Fay AntonissenAnoukBBB
5Elynn MiesKielshoop Bokita of RoseBBB
6Pip FredrikzeRuja's HarrieBBB
7Isa MoelandsStellieBBB
8Suze ElstPukBBB
9Ammelie OomenTorrieBBB
10Fay AntonissenLady's DreamBBB
11Senne SegersPercy van de LarenBBB



Rubriek 2 - AB-B Rijstijl met barrage (280.5a)

Parcourslopen samen met Rubriek 1 - AB-BB Eenvoudig parcours


nr.RuiterPonyKl.Cat.
1Lena PantekoekPimpernelBA
2Lin SegersQuiny van de LarenBA
3Suus van den BrekelFloortjeBA
4Bink van der MeerRed DevilBA
5Fay AntonissenLady's DreamBB
6Elynn MiesKielshoop Bokita of RoseBB
7Pip FredrikzeRuja's HarrieBB
8Vivienne WeijersBrunetBB
9Isa MoelandsStellieBB
10Valerie RodenburgPeggyBB
11Senne SegersPercy van de LarenBB
12Fay AntonissenAnoukBB
13(HC) Vivienne Weijers (HC)BrunetBB



Rubriek 3 - C-BB Eenvoudig parcours (200.8)

Parcourslopen 5 min voor aanvang

Aanvang niet voor 9:30


nr.RuiterPonyKl.Cat.
1Nicky van DijkBingoBBC
2Jana EmbrechtsLunaBBC
3Tess MachielsenChin ChinBBC



Rubriek 4 - C-B Rijstijl met barrage (280.5a)

Parcourslopen samen met Rubriek 3 - C-BB Eenvoudig parcours (200.8)


nr.RuiterPonyKl.Cat.
1Nicky van DijkBingoBC
2Evelien van den EndeKings DiamondBC
3Jinthe SchijvenThiru9s Enfant TerribleBC
4Dewi BroekmansSparkling JillzBC
5Rita de WinterTobiasBC
6Floor MeestersSterreBC
7Tess MachielsenChin ChinBC
8Josephine RodenburgHamtaroBC
9Dean HelmichWinleyBC



Rubriek 5 - DE-BB Eenvoudig parcours (200.8)

Parcourslopen 5 min voor aanvang 

Aanvang niet voor 10:15


nr.RuiterPonyKl.Cat.
1Leila Van LaerhovenCassidy van Equi CenterBBD
2Bente van der SlikLa VieBBD
3Feline OomenDenzell Van 't LuykinkboschBBD
4(HC) Leila Van Laerhoven (HC)Cassidy van Equi CenterBBD
5Luna De LaatKaylaBBD
6Imke de VaanDrumcong StunnerBBD
7Rosanne AntonissenBlack PearlBBD
8Jolie FrikSpeyksbosch Double-UBBD
9Liv RijsdijkThatcher HutchBBD
10Maerle van HelvoirtEikenhorst ElineBBD
11Julie RuttenMac dara BBBBD
12(HC) Maerle van Helvoirt (HC)Eikenhorst ElineBBD
13Kiek MascleeCoach DK ZBBE
14(HC) Raphaella Tielen (HC)Houston BBBE
15Emma KlerksBorneoBBE
16Luna KnookPowerpointBBE



Rubriek 6 - DE-B Rijstijl met barrage (280.5a)

Parcourslopen samen met Rubriek 5 - DE-BB Eenvoudig parcours (200.8)


nr.RuiterPonyKl.Cat.
1Marin MeijerO-Jip van de BeekerheideBD
2Bente van der SlikLa VieBD
3Feline OomenDenzell Van 't LuykinkboschBD
4Rosanne AntonissenBlack PearlBD
5Benthe BaelemansKadanceBD
6Imke Van BaastSilver Boy van 't PhenahofBD
7Jenny DielsOgano van de BeekerheideBD
8Julie RuttenMac dara BBBD
9Imke de VaanDrumcong StunnerBD
10Sora NieuwenhoutSteegh's eagleBD
11Lin SegersRoxanneBD
12Manon van OosterwijkArmandoBD
13Fay van GennipLisduff MistyBD
14Lacey De BruijnSerendipityBD
15Lars SnijdersLuminahof's HailyBD
16Kara MeijerO-Jip van de BeekerheideBD
17(HC) Leila Van Laerhoven (HC)Make My ZBD
18Jolie FrikSpeyksbosch Double-UBD
19Liv RijsdijkThatcher HutchBD
20(HC) Raphaella Tielen (HC)Houston BBE
21Kiek MascleeCoach DK ZBE
22Emma KlerksBorneoBE
23Perry HartelustInvictoBE
24Floor SchilderBobbyBE



Rubriek 7 - AB-L Wedstrijd met barrage (238.2b)

Aanvang niet voor 12:00

Parcourslopen 10 min voor aanvang


nr.RuiterPonyKl.Cat.
1Lieselot KooremansRockyLB
2Lin SegersAnky van de LarenLB



Rubriek 8 - C-L Wedstrijd met barrage (238.2b)

Parcourslopen samen met Rubriek 7 - AB-L Wedstrijd met barrage (238.2b)


nr.RuiterPonyKl.Cat.
1Rita de WinterTobiasLC
2Imke BodenHoge Linthorst Ali BLC
3Bente MommersteegFlashLC
4Tess MachielsenChin ChinLC
5Dean HelmichWinleyLC
6Lieselot KooremansSensation SWLC



Rubriek 9 - DE-L Wedstrijd met barrage (238.2b)

Parcourslopen 5 min voor aanvang Aanvang niet voor 12:40


nr.RuiterPonyKl.Cat.
1Leila Van LaerhovenMake My ZLD
2Anna van BeersChoccy Woccy Doo DahLD
3Imke Van BaastSilver Boy van 't PhenahofLD
4Benthe BaelemansKadanceLD
5Jenny DielsJacodi's Bera's BarlowLD
6Ashley HartelustDe Mensinghe's MarenLD
7Lana RiemslagJillzLD
8Sterre van RoesselNew VentureLD
9Jules BodenKailey Van De BeekerheideLD
10Pien JunggeburthSulaatik's SagallLD
11Phileine HulscherQuartz DMCLD
12Lieselot KooremansDiorLD
13Lenne VerlooJackyLD
14Julie RuttenProdise's JAMY BBLD
15Djaydee van den BergDon V-JayLD
16Jessey Van DijkEye CatcherLE



Rubriek 10 - C-M Wedstrijd met barrage (238.2b)

Aanvang niet voor 13:45

Parcourslopen 10 min voor aanvang


nr.RuiterPonyKl.Cat.
1Flore HinfelaarKings DiamondMC



Rubriek 11 - C-Z Wedstrijd met barrage (238.2b)


nr.RuiterPonyKl.Cat.



Rubriek 12 - DE-M Wedstrijd met barrage (238.2b)

Parcourslopen samen met Rubriek 10 - C-M Wedstrijd met barrage (238.2b)


nr.RuiterPonyKl.Cat.
1Anna van BeersChoccy Woccy Doo DahMD
2Suzy le GrandNaomiMD
3(HC) Phileine Hulscher (HC)Quartz DMCMD
4Lenne VerlooJackyMD
5Sveta ElesenPuck LMD
6Eline VerhoevenTuckerMD
7Thirza VermeulenRossum´s HigginsMD
8Nele KapteijnsEndraME



Rubriek 13 - DE-Z/ZZ Wedstrijd met barrage (238.2b)

Parcourslopen 5 min voor aanvang Aanvang niet voor 14:15


nr.RuiterPonyKl.Cat.
1Bente BrokxFresh Orange BinkyZD
2Suzy le GrandNaomiZD
3(HC) Bente Brokx (HC)Fresh Orange BinkyZD



Rubriek 14 Paarden Klasse BB Eenvoudig parcours (200.8)

Aanvang niet voor 14:30

Parcours lopen 15 min voor aanvang.


nr.RuiterPaardKl.Cat.
1Kim De RaafSoradoBBP
2Kim ElstenLovely Blue W.V.N.BBP
3Veerle KlaassenEyecatcherBBP
4Liv HaanskorfIndyBBP
5Laura De RekBallycoskerry NapoleonBBP
6Britt BakkerCuarenta Y Tres ZBBP
7Jens SprundelCantaloup ZBBP
8Merel BastiaansenIn TimeBBP
9Sammie AanraadImpactBBP
10Megan VisserFlemish Gold vd Wijckhoeve ZBBP
11Deborah De GastKing Calvin Dh'SBBP
12Koen GiesbertsMooi manBBP
13Sanne van RootenBe My GuestBBP
14Mitchel MachielsenIsarinaBBP
15Evi de BruijnMaylindeBBP
16Fiene KantersNNBBP



Rubriek 15 Paarden Klasse B Rijstijl met barrage (280.5a)

Parcours lopen 10 min voor aanvang.


nr.RuiterPaardKl.Cat.
1Michelle BrejaartCruissini ZBP
2Evi de BruijnMaylindeBP
3Sanne HoekContesse ZBP
4Laura De RekBallycoskerry NapoleonBP
5Deborah De GastKing Calvin Dh'SBP
6Britt BakkerCuarenta Y Tres ZBP
7Liv HaanskorfIndyBP
8Jens SprundelCantaloup ZBP
9Mitchel MachielsenIsarinaBP
10Sanne van RootenBe My GuestBP
11Merel BastiaansenIn TimeBP
12Koen GiesbertsMooi manBP
13Tessa MeursAmuletteBP
14Lucinda OkkermanLexusBP
15Tom KuijerEllis vd Bernsehoeve ZBP
16Marielle ChristianenChiassoBP
17Nicci PhilipsCrowntaira D ZBP
18Bibelot BlaakGanacheBP
19Laura SchonbergerZeppelinBP
20Sylvie De JonghVienna DK ZBP
21Sam DilvenJoeyBP
22(HC) Erica Dijkshoorn (HC)MipicaBP
23Sarah ZonnenbergKiekeboeBP
24Bram van de PluijmComme Il FautBP
25Sammie AanraadImpactBP
26Naomi HoevenaarsD' ArtunaBP
27Megan VisserFlemish Gold vd Wijckhoeve ZBP
28Michelle BrejaartDhr. Clinton RvBP
29Sanne HoekHarbour DK ZBP



Rubriek 16 Paarden klasse L klassiek met barrage (238.2b)

Parcours lopen 15 min voor aanvang.



nr.RuiterPaardKl.Cat.
1Bas MoeringsLavestherLP
2Michelle BrejaartDhr. Clinton RvLP
3Eline MoeringsLevestherLP
4Patricia NouwsKamorkaLP
5Tessa Van GilsJieniLP
6Womé SchoonbroodtKalanLP
7Bas MoeringsMadreLP
8Amber Van den MaagdenbergJaguarLP
9Megan Van VugtLoverboy ZLP
10Jasper Van der Vuurst de vriesColinda ZLP
11Naomi HoevenaarsD' ArtunaLP
12Quinty Van TatenhoveJuan CarlosLP
13Michelle BrejaartCruissini ZLP
14Bas MoeringsManochmoreLP



Rubriek 17 Paarden klasse M klassiek met barrage (238.2b)

Parcours lopen 15 min voor aanvang.


nr.RuiterPaardKl.Cat.
1Patricia NouwsJamorkaMP
2Quinty Van TatenhoveJuan CarlosMP
3(HC) Luke Suijkerbuijk (HC)Tina ZMP
4Tom FonkenConfetti ZMP
5Kees AdriaensenBeautyMP
6Geert MoeringsLestherMP
7Bas MoeringsLigostherMP
8(HC) Sandy van de Ven (HC)GoogleMP



Rubriek 17 Paarden klasse Z/ZZ klassiek met barrage (238.2b)

Parcourslopen gelijk met M rubriek


nr.RuiterPaardKl.Cat.
1Sandy van de VenGoogleZP
2Luke SuijkerbuijkTina ZZP
3Cecile KlaassenCilydiZP