Lijst gemaakt op: 25-03-2022 21:37:41

Rubriek 1 klasse A/B-BB (40cm/50cm)
Aanvang 11:00
Parcourslopen 15 min voor aanvang


nr.RuiterPonyKl.Cat.Hoogte
1Jolien WillemseAvenit's TyaraBBA 
2Pleun MachielsenNNBBB 



Rubriek 2 klasse A/B/C-B Rijstijl met barrage (280.5a)
Parcourslopen samen met rubriek 1 klasse A/B-BB (40cm/50cm)


nr.RuiterPonyKl.Cat.Hoogte
1Pip FredrikzeDebbyBA0.50
2Jolien WillemseAvenit's TyaraBA0.50
3Lin SegersQuiny van de LarenBA0.50
4Elynn MiesPollyBA0.50
5Sue FredrikzeDebbyBA0.50
6     
7Nore WillemseOp de heide''s LanaBB0.60
8Lotte OuwensDDC's Moonlight AmorBB0.60
9Mila de BruijnStarlettaBB0.60
10     
11Lieke de BruijnComm's Forest WingerdBC0.70
12Isabel SwinkelsSambucaBC0.70

Prijsuitreiking na rubriek 3 klasse A/B-B Rijstijl zonder barrage (280.5a)




Rubriek 3 klasse A/B/C-B Rijstijl zonder barrage (280.5a)
Parcourslopen samen met rubriek 1 klasse A/B-BB (40cm/50cm)


nr.RuiterPonyKl.Cat.Hoogte
1Lieke de BruijnComm's Forest WingerdBC0.70
2Isabel SwinkelsSambucaBC0.70
3     
4Lotte OuwensDDC's Moonlight AmorBB0.60

Aansluitend prijsuitreiking te pony




Rubriek 4 klasse C-BB (60cm)
Parcourslopen samen met rubriek 1 klasse A/B-BB (40cm/50cm)


nr.RuiterPonyKl.Cat.Hoogte
1Pleun MachielsenNNBBC 



Rubriek 7 klasse D/E-BB (70cm/80cm)
Parcourslopen 10 min voor aanvang


nr.RuiterPonyKl.Cat.Hoogte
1Bente MommersteegHeatherBBD 
2Jasmijn SonneveldBabelouBBD 
3Florence BoschmanPrinceBBD 
4Jules BodenCala Luna ZBBE 



Rubriek 8 klasse D/E-B Rijstijl met barrage (280.5a)
Parcourslopen samen met rubriek 7 klasse D/E-BB (70cm/80cm)


nr.RuiterPonyKl.Cat.Hoogte
1Anouk RoksI 'am HappyBD0.80
2Feline OomenKoedijk's StarlightBD0.80
3Bloem Van der BomCatoBD0.80
4Imke de VaanDrumcong StunnerBD0.80
5Nore WillemseKaramba van Orchid'sBD0.80
6Bente MommersteegHeatherBD0.80
7Lily LeeuwTom Boy 8BD0.80
8Tess MachielsenNNBD0.80
9Florence BoschmanPrinceBD0.80
10Aimey de BruijnUdoBD0.80
11     
12Jules BodenCala Luna ZBE0.90
13DIMA WOUTERSRosalBE0.90
14Tess SiemonsDeshBE0.90
15Floor SchilderBobbyBE0.90

Prijsuitreiking na rubriek 9 klasse D/E-B Rijstijl zonder barrage (280.5a)




Rubriek 9 klasse D/E-B Rijstijl zonder barrage (280.5a)
Parcourslopen samen met rubriek 7 klasse D/E-BB (70cm/80cm)


nr.RuiterPonyKl.Cat.Hoogte
1Floor SchilderBobbyBE0.90
2     
3Jasmijn SonneveldBabelouBD0.80
4Lily LeeuwTom Boy 8BD0.80
5Tess MachielsenNNBD0.80
6Aimey de BruijnUdoBD0.80

Aansluitend prijsuitreiking te pony




Rubriek 10 klasse A/B/C-L Klassiek op tijd met barrage (238.2b)

Aanvang niet voor 13:00
Parcourslopen 10 min voor aanvang


nr.RuiterPonyKl.Cat.Hoogte
1Renske RiemslagKingLC0.80
2Dean HelmichWinleyLC0.80
3Olivia de VisserCWRTS Fifty ShadesLC0.80
4Imke BodenIlona van de BochtenLC0.80
5     
6Senne SegersIve van de DelthoeveLB0.70
7Lin SegersAnky van de LarenLB0.70
8Nore WillemseOp de heide''s LanaLB0.70
9Senne SegersPercy van de LarenLB0.70
10Pip FredrikzeRuja's HarrieLB0.70
11Elynn MiesKielshoop Bokita of RoseLB0.70

Prijsuitreiking na rubriek 11 klasse A/B/C-L Klassiek op tijd zonder barrage (238.2a)




Rubriek 11 klasse A/B/C-L Klassiek op tijd zonder barrage (238.2a)
Parcourslopen samen met rubriek 10 klasse A/B/C-L Klassiek op tijd met barrage (238.2b)


nr.RuiterPonyKl.Cat.Hoogte
1Imke BodenIlona van de BochtenLC0.80

Aansluitend prijsuitreiking te pony




Rubriek 14 klasse D/E-L Klassiek op tijd met barrage (238.2b)
Parcourslopen 10 min voor aanvang


nr.RuiterPonyKl.Cat.Hoogte
1Feline OomenKoedijk's StarlightLD0.90
2Bloem Van der BomCatoLD0.90
3Lin SegersPintoLD0.90
4(HC) Daymen Biemans (HC)Biemasters ZakiraLD0.90
5Sophie EversChanouLD0.90
6Lin SegersRoxanneLD0.90
7Annabel Van SprundelClassiebawn Dun StormLD0.90
8ZoŽ PauwelsBootsiLD0.90
9Julia de VisserTFF Cyclone PegasusLD0.90
10Jules BodenKailey Van De BeekerheideLD0.90
11Renske RiemslagJillzLD0.90
12     
13Emma KlerksBorneoLE1.00
14Kiek MascleeCoach DK ZLE1.00
15Jinx BettioGlasgowLE1.00
16Tess SiemonsDeshLE1.00

Prijsuitreiking na rubriek 15 klasse D/E-L Klassiek op tijd zonder barrage (238.2a)




Rubriek 15 klasse D/E-L Klassiek op tijd zonder barrage (238.2a)
Parcourslopen samen met rubriek 14 klasse D/E-L Klassiek op tijd met barrage (238.2b)


nr.RuiterPonyKl.Cat.Hoogte
1Emma KlerksBorneoLE1.00
2Kiek MascleeCoach DK ZLE1.00
3Jinx BettioGlasgowLE1.00
4     
5Sophie EversChanouLD0.90
6Renske RiemslagJillzLD0.90
7Benthe BaelemansKadanceLD0.90
8ZoŽ PauwelsBootsiLD0.90
9Julia de VisserTFF Cyclone PegasusLD0.90

Aansluitend prijsuitreiking te pony




Rubriek 16 klasse C-M/Z Klassiek op tijd met barrage (238.2b)

Parcourslopen 10 min voor aanvang

Aanvang niet voor 14:45


nr.RuiterPonyKl.Cat.Hoogte
1Sem MoerlandPacayaMC0.90
2     
3Imke BodenHoge Linthorst Ali BZC1.00

Prijsuitreiking na rubriek 17 klasse C-M/Z Klassiek op tijd zonder barrage (238.2a)




Rubriek 17 klasse C-M/Z Klassiek op tijd zonder barrage (238.2a)


nr.RuiterPonyKl.Cat.Hoogte
1Sem MoerlandPacayaMC0.90
2Olivia de VisserCWRTS Fifty ShadesMC0.90

Aansluitend prijsuitreiking te pony




Rubriek 20 klasse D/E-M/Z/ZZ Klassiek op tijd met barrage (238.2b)

Parcourslopen samen met rubriek 16 klasse C-M/Z Klassiek op tijd met barrage (238.2b)



nr.RuiterPonyKl.Cat.Hoogte
1Cecile SonneveldQuato van het ElshoutMD1.00
2Benthe BaelemansKadanceMD1.00
3Julia de VisserTFF MaximilianMD1.00
4Olivia de VisserTFF AbracadabraMD1.00
5Daymen BiemansBiemasters ZakiraMD1.00
6Guusje GaasbeekI. Easter Ivy HBLMD1.00
7Sophie EversIsolanMD1.00
8     
9Cynthia WoudaTurfhorst InspirationZD1.10
10Sophie EversIsolanZD1.10
11Guusje GaasbeekI. Easter Ivy HBLZD1.10

Prijsuitreiking na rubriek 21 klasse D/E-M/Z/ZZ Klassiek op tijd zonder barrage (238.2a)




Rubriek 16 klasse D/E-M/Z/ZZ Klassiek op tijd zonder barrage (238.2b)

Parcourslopen samen met rubriek 16 klasse C-M/Z Klassiek op tijd met barrage (238.2b)


nr.RuiterPonyKl.Cat.Hoogte
12Cynthia WoudaTurfhorst InspirationZD1.10
13     
14Cecile SonneveldQuato van het ElshoutMD1.00
15Julia de VisserTFF MaximilianMD1.00
16Olivia de VisserTFF AbracadabraMD1.00

Aansluitend prijsuitreiking te pony